Журналісти видання «Кавіль Ньюз» ніяк не можуть дочекатися відповіді на два запити, які ми надіслали більше місяця тому на ім’я керівника патрульної поліції Ужгорода та Мукачека Юрія Марценишина.Ужгородці так і не можуть дізнатися, чи покарали екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка за вечірній інцидент, чи ні.

Нагадаємо, 15 грудня, майже рівно рік тому в мережі з’явилося відео, на якому чітко видно, що після зауваження з боку поліції екс-меру Ужгорода щодо неправильно здійсненої ним парковки – колишній міський голова грубо відповів поліцейським. Пославши стражів порядку куди подалі. Згодом, навіть попри вимогу зупинитися – Сергій Ратушняк втік від копів.

Чи змогли через рік після грубого порушення Закону України, притягнути до відповідальності екс-мера – так досі і не відомо. Судячи з проігнорованої відповіді – нічого доброго нашій редакції повідати не можуть.

Зарплата у керівників поліції

Ще одна тема табу у керівників Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева – їхня зарплата. В червні повідомлялося, що «Зарплата у закарпатської поліції ще вища, ніж анонсувалося. Понад 8 тисяч гривень». Щоправда жодних офіційних документів – не демонструвалося. І вже через півроку в мережі шириться інформація, що зарплата у вищого керівництва може сягати понад 40 тисяч гривень. Ужгородська спільнота вимагає надати спростування або ж підтвердження цієї інформації.

Але сам керівник, окрім допису у своєму Фейсбуці так нічого вирішив і не доводити.

Журналісти «Кавіль Ньюз» надіслали запит із проханням надати інформацію про зарплату, яку отримує Юрій Марценишин ще 30 вересня. Досі нам відповіді на електронну адресу так і не надіслали.

kavil

Подібні ігнорування наших запитів з боку керівництва місцевої патрульної поліції – грубе порушення Закону України “Про інформацію”. Але, коли його порушують ті, хто мають захищати, це не тільки погано – це ще просто неприємно.

Якщо кавіль – то ньюз 😉

 

Коментарі відсутні

Залишити відгук