Фото: www.trubyna.org.ua

Журналісти видання «Кавіль Ньюз» продовжують інформувати наших читачів про те, хто ж володіє дорогою нам землею в нашому місті. На цей раз під нашим пильним оком опинився колишній лідер партії Яценюка «Фронту змін» Роберт Бровді.

Продивившись земельний кадастр ми натрапили на величезний шмат землі під усім відомим парком «Боздош». 7 гектраів належать цьому бізнесмену.

Brovdi - 1

Цільове призначення цієї землі №1.13.2. Якщо заглянути у класифікатор – то помітимо, що під цим номером значиться класифікація забудови: «Житлової забудови і комерційного використання».

Але, якщо подивитися на карту, саме в цьому районі знаходиться парк. Так, там зростають дерева, які згодом підпадуть під нещадну вирубку задля побудови нових будинків.

Фото: www.mukachevo.net
Робрет Бровді Фото: www.mukachevo.net

Яким чином отримав 7 гектарів – ще те питання. Адже ця особа вже була замішана в корупційних скандалах.

Нагадаємо: «25 лютого 2014 року народний депутат України Геннадій Москаль повідомив, що Китай звернувся до арбітражу Міжнародної Асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA) в Лондоні, вимагаючи від України повернення 3 мільярдів доларів, які були надані китайською стороною Державній продовольчо-зерновій корпорації України для закупівлі зернових з наступною їх поставою до Китаю. Втім, насправді зараз йдеться про половину цієї суми – 1,5 млрд. доларів, що були надані ДПЗКУ у вигляді кредиту «Експортно-імпортним банком Китаю» (решта коштів з тримільярдної угоди в Україну доки не надходила). Втім, і це – колосальні для України гроші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “За Михайла Качура агітують підробними опитуваннями

Як виявилось, ДПЗКУ, отримавши 1,5 млрд. доларів, поставила в Китай сільгосппродукції лише на 153 мільйони доларів. На решту грошей Бровді накупив зернових, які з великим наваром перепродав до Ефіопії, Монако, Саудівської Аравії, Ірану, Кенії, Швейцарії, Єгипту й навіть сірійським повстанцям. А кошти, що були одержані від цих операції, вивів на підставні фірми», – зазначили журналісти видання «Трибуна».

Також зазначимо, що стрімка кар’єра Валерія Лунченко, екс-голови Закарпатської обласної державної адміністрації пов’язана саме із знайомством Робертом Бровді. Чи пов’язане виділення стільких гектарів із таким знайомством – це нам ще належить дізнатися…

2 КОМЕНТАРІВ

  1. Кінотеатр «Ужгород» продали бізнесменам з Івано-Франківська | Новини Ужгород

    […] ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Екс-лідер «Фронту змін» на Закарпатті Бровді, власн…« […]

Залишити відгук