Нещодавно видання “Кавіль Ньюз” писало про можливе “Подвійне прибуткове життя заступника мера Ужгорода Олексанра Білака“. В статті ми ставимо питання руба, чи має причетність Олександр Білак до бізнесу пов’язаного із поліграфією, під час займаної посади заступника мера. 

Спочатку на наш запит стосовно конкретного питання, чи мав коли-небудь будь-яку причестність до згаданих компаній і коли вийшов зі складу засновників саме компанії ТОВ “Рік-У” Олександр Білак – нам, чомусь, відповів його колега І. Цап. Наче він знає де і з яким бізнесом може бути пов’язаний Олександр Білак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Скільки заробляє мер Ужгорода та його заступники (ІНФОГРАФІКА)

Варто зазначити, що і відповідь дали не таку вже і конкрентну, як наше запитання. Бо, дійсно, як і пишуть в запиті – “на сьогодні до засновників, до осіб, обраних до органу управління ТОВ “РІК-У” та ТОВ “ПОЛІГРАФЦЕНТР “”ЛІРА” Білак не входить”, це наші журналісти і самі встановили у статті. Але ж запитання звучало так: “Чи входив коли-небудь і чи був до 2015 у складі?” Тим не менш, відповідь, яку нам надали просто не задовільняє наше питання.

zapet-cap

На наш другий запит, стосовно не розуміння того, чому відповідє за колегу І.Цап – нам відповів вже сам мер Богдан Андріїв, знову ж, не даючи можливості точно сказати “ні” самому ж фігуранту розслідування Олександру Білаку.

Богдан Андріїв вирішив просто не надавати інформацію посилаючись на Закон “Про доступ доступ до публічної інформації”. Мовляв, інформація не знаходиться у розпорядників публічної інформації.

Ми наголошуємо, що звертаємося безпосередньо до Білака із запитаннями про його діяльність, в якій він може і до сьогодні брати участь.

 

zapyt-andriiv

 

За нашою підтвердженою інформацією ще до 2015 року, виходить вже на посаді заступника, Олександр Білак продовжував фігурувати у складі засновників цієї компанії. Навіть маючи частку в статутному капіталі 30 тисяч гривень.

balans

Що ж тут додати.
Якщо кавіль – то тільки ньюз!

Коментарі відсутні

Залишити відгук