Ужгородська поліція збрехала виписуючи протокол про порушення ПДР екс-керівнику культури міста Євгенію...

Ужгородська поліція збрехала виписуючи протокол про порушення ПДР екс-керівнику культури міста Євгенію Боброву

Фото: Zaholovok.com.ua

Євгеній Володимирович Бобров екс-керівник управління культури м. Ужгорода довів у суді свою невинуватість.

Про це він заявив на своїй сторінці Фейсбук. Згідно рішення суду – у поліції не було жодних доказів знаходження за кермом авто Євгенія Боброва у стані алкогольного сп’яніння.

Виходить, поліція надала і опублікувала брехливу інформацію стосовно порушення ПДР Євгеном Бобровим 12 вересня 2016 року, про яке повідомлялося раніше.

У своєму Фейсбуку екс-керівник управління звернувся до керівника Управління патрульної поліції Ужгорода Юрія Марценишина та прес-секретаря Еренеста Завадського спростувати раніше опубліковану інформацію на офіційній сторінці Фейсбук УПП “Ужгорода та Мукачева”.

Видання “Кавіль Ньюз” зверталося по коментар у Фейсбук до лейтенантів патрульної поліції, що виписували протокол із проханням надати пояснення, чому вони надали невірні свідчення. Але, полісмени вирішили не відповідати на наші звернення.

Як вдалося з’ясувати виданню “Кавіль Ньюз” брехливий протокол виписували двоє поліцейських віком близько 25-27 років. Лейтенант патрульної поліції Микола Олегович Прохоров та його колега, інспектор роти №2 батальйону УПП лейтенант поліції Річард Робертович Процович.

Нагадаємо, 12 вересня о 3 ночі екс-керівнику управління культури міста Ужгорода виписали протокл згідно якого він, нібито, у стані алкогольного сп’яніння знаходився за кермом авто. Не дізнавшись деталей в той же день близько 17:00 на офіційній сторінці фейсбук УПП “Ужгорода та Мукачева” з’являється новина про це.

Євгеній Бобров одразу заявив про те, що він не знаходився за кермом авто, а заяви поліції – брехня.

Вже 14 вересня Євгеній Бобров дає “Кавіль Ньюз” ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповідає про деталі “Справи Боброва”.

15 вересня громдськість висловлюється про неправомірні дії поліції стосовно “Справи Боброва”.

Видання “Кавіль Ньюз” береться розслідувати “Справу Боброва“, адже як вдалося нам з’ясувати дані, що потрапляють у зведення полісменів опиняються в руках третіх осіб, імовірно, до редактора видання “Гроза Ньюз” Павла Білецького, який першим опублікував дані, що не мають бути розголошені на своєму сайті. Ми одразу ж публікуємо про це розслідування.

Редакція “Кавіль Ньюз” заснувала власну спец.тему, в якій піднімали питання незаконної передачі службових даних третім особам керівниками УПП “Ужгорода та Мукачева”.

5 жовтня звертаємося із відкритим зверненням до керівника Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева розслідувати цю справу.

Але керівника УПП “Ужгорода та Мукачева” Юрія Марценишина не зацікавило незаконне потрапляння даних з патрульних зведень до третіх рук.

Ми продовжуємо стежити за розвитком цієї ситуації.

Якщо кавіль – то ньюз!

1 коментар

Залишити відгук