Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс/ Фото: unian.net

Керівник Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс заявив, що Кабміну потрібно більше приділяти уваги Закарпатській області, якщо там хочуть бачити регіон в складі України.

Про це він сказав під час інтерв’ю, текст якого опублікований на сайті Закарпатської облради.

Рівіс обурився, що Львівській області виділяють на дороги більше коштів, ніж Закарпаттю.

За його словами, місцева влада зверталася до Міністерства інфраструктури, до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Верховної Ради з проханням включити Закарпаття в експеримент, завдяки якому кошти з перевиконаних надходжень від митниці підуть на розвиток доріг.

Однак, як зазначив глава області, в міністерстві відмовили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “СУД ПОСТАНОВИВ: УЖГОРОДСЬКІ ПАТРУЛЬНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИПИСАЛИ БРЕХЛИВИЙ ПРОТОКОЛ

Він зазначив, що в ВР багато депутатів з Львівської області, які “лобіюють регіональні питання, і кошти справно надходять до Львова”.

“І от сакраментальна фраза заступника міністра:” Якщо ми будемо надавати Вам кошти з понадпланових показників від митниці на будівництво доріг, то бюджет України не буде виконаний “.

Тобто, на їхню думку, Закарпатська облрада і адміністрація недалекі в цьому питанні”, – розповів він.

Коли журналіст зазначив, що Закарпаттю потрібно більше представників у Верховній Раді для лобіювання інтересів регіону, Рівіс сказав: “Я розумію це так: якщо уряд хоче бачити Закарпаття в складі України, то вони повинні не забувати, що наш край існує”.

Сьогодні повідомлялося про те, що Угорщина допоможе Україні з дорогами і газом, а саме Угорщина готова надати 50 млн євро для будівництва об’їзної дороги навколо Берегова та дороги від Берегово до Мукачева.

Коментарі відсутні

Залишити відгук