Срібний призер Кубку зі спортивних танців Вероніка Мишко

Журналісти “КавільНьюз” взяли ексклюзивне інтерв’ю у багаторазової фіналістки, срібної призерки Кубку Світу із спортивного танцю ужгородки Вероніки Мишко. 

Будь ласка, розкажіть про Ваші нагороди, їх напевно багато, тому в першу чергу про ті, якими Ви пишаєтеся? 

Усі наші нагороди- це перемога над собою, маленький крок вперед до своєї мрії, саме тому кожна з них для нас дуже важлива. Однією з найважливіших є бронза на Чемпіонаті Світу 2007 року. Ця перемога дала нам бажання та натхнення рухатись далі, розвивати себе. З останніх досягнень важливими для нас є фінал Чемпіонату Світу 2013 року, Бронза Чемпіонату Європи 2014 року, та срібна медаль Кубку Світу 2014 року. Остання- дала нам сильну мотивацію до розвитку, так як ми програли лише 1 бал до першого місця. Після такого хочеться працювати над собою цілодобово.

Танці- призер-Вероніка Мишко
Фото з особистої сторінки VK В. Мишко

Як давно займаєтеся танцями? 

Танцями почала займатись у віці 5-6 років. В дитинстві полюбляла сидіти в танцювальному залі і дивитись як моя мама(тренер) проводить заняття з дітьми. одного разу вирішила і сама спробувати…тоді все і почалось:)

Чому вирішили саме цим займатися і тим паче в Ужгороді, де, здавалося б танцювальне майбутнє може здатися, скажімо, «пасмурним», Ви побачили перспективи чи довірилися інтуїції? 

В 5 років я не думала про майбутнє і про перспективи в спорті:) Я танцювала, тому що мені це подобалось, і подобається до сьогодні. Звичайно, так як мої батьки все життя провели в цьому виді спорту, вони були моїми першими тренерами, які привели мене в танцювальний зал і завжди підтримували мене в моїх починаннях. Я б не сказала, що в Ужгороді танцювальне майбутнє здається “пасмурним”. Усе залежить від бажання. Якщо ти це любиш, і хочеш чогось досягти – маленьке місто ніколи не буде тобі перешкодою. 

Танцюристами не народжуються ними стають, чи це не правда?

Я вірю в те, що кожна людина може стати видатним танцюристом. Для цього потрібна наполегливість, бажання, хороші наставники та терпіння. Але коли людина крім цього має ще й талант від природи- то вона стає легендою в танцювальному світі.

Танцюрист-срібний призер Кубку Світу-танці
Фото з особистої сторінки VK В. Мишко

Яким чином Ви заохочуєте дітей до танців, зі свого боку, я знаю у Вас є власна студія в Ужгороді? 

Так, я працюю з дітьми та дорослими в клубі спортивного танцю “Грація”. Але це не моя власна студія, президентом є Олександра Мишко. Я лише виконую функцію тренера. Найкраще заохочення для дітей- це щире ставлення до них, любов і звичайно, знання свого діла. Я передаю їм знання, любов до танцю, розповідаю про танцювальне життя. Вони, в свою чергу віддячують мені довірою, усмішками, старанням. 

Про своїх учнів я можу розповідати годинами. В мене з ними дуже особливі взаємини. Вони – моя друга сім’я, по якій я дуже сумую коли довго не бачу.

Як проходять заняття? 

Діти ще не мають того терпіння, рівня мотивації як дорослі, тому якість їх заняття часто залежить від настрою. Відштовхуючись від цього я і будую програму окремого тренування. 
Але є одна незмінна традиція яку вони завели: в кінці тренування вони мене обіймають:) 

Вероніка Мишко
Фото з особистої сторінки VK В. Мишко

Чи багато дітей відвідує заняття? 

Так, в клубі дуже багато дітей. Але я працюю тільки з 2-ма групами конкурсного танцювання та групою “хоббі”.

Як поєднувати танці зі школою, наприклад? 

На мою думку це не легко, але можливо. Заняття спортом дуже дисциплінують дітей. Вони відчувають відповідальність, та потребу все робити вчасно та якісно. З особистого досвіду скажу, що це навіть допомагає навчанню в школі.

Якби у Вас була можливість зараз змінити майбутнє і стати кимось іншим за спеціальністю – щоб це була за професія? 

Свою спеціальність я б не проміняла ні на що. Але з 8 класу я мріяла бути лікарем. І не просто лікарем, а хірургом. Тому, якби в мене було ЩЕ ОДНЕ життя- я би присвятила його медицині. А якби було ще й третє, то займалась би кінним спортом та малювала:) 

Срібний призер Кубку Світу зі спортивних танців
Фото з особистої сторінки VK В. Мишко

Чи можна в Ужгороді здобути якихось вершин, чи все ж таки відвідуючи танці – це залишається хобі. На скільки можна говорити про професіональні танці в нашому місті? 

Професійне танцювання не може обмежуватись границями міста або країни. Професійний спорт це постійні поїздки: змагання, збори, виступи. Але повинне бути місце куди ти завжди повертаєшся, де ти живеш та тренуєшся. Наприклад,наш основний тренер живе в Ужгороді і ми є ужгородською парою. 

На сьогодні я з партнером являємось Чемпіонами України, і ще раз підкреслю –з Ужгороду🙂 і ми не єдині Ужгородці, що досягли хороших танцювальних результатів. Один з випускників нашого клубу зараз живе в Києві та є відомим на всю країну Чемпіоном України серед професіоналів. Інша вихованка танцює у відомому шоу-балеті у Франціі.

Вероніка Мишко
Фото з особистої сторінки VK В. Мишко

20 РЕЧЕНЬ ВІДВЕРТОСТІ ДЛЯ ЧИТАЧІВ “КАВІЛЬНЬЮЗ”

1. Улюблений день тижня – неділя.
2. Справжня неділя в мене буває 1 раз на 2 місяці.
3. Не можу уявити своє життя без танцю та шоколаду
4. Люблю поспати
5. Люблю італійську кухню
6. Роблю спроби самостійно вивчити італійську мову.
7. Живу в Ужгороді, але ще не маю фото з сакурою
8. Не вмію їздити на велосипеді
9. Перше що хочу зробити після того як закінчу танцювати- стрибнути з парашутом.
10. Люблю червоний колір.
11. Не вживаю кави. Улюблений напій- какао.
12. Безмежно люблю весну
13. Для того щоб зняти стрес та розслабитись мені достатньо викинути декілька старих речей з шафи.
14. Хочу навчитись малювати, але ніяк не вистачає хоробрості почати
15. Мені завжди комфортно в тому місці де я знаходжусь.
16. Вірю в те, що в нашому житті немає випадкових людей.
17. Мені пощастило спілкуватись з безмежно цікавими та яскравими людьми.
18. Дуже люблю ходити на різні вечірки, але нажаль на це в мене майже не вистачає часу.
19. Так, я звертаю увагу на вміння інших людей рухатись під музику:))
20. Хочу відкрити великий танцювальний центр в нашому місті.

Коментарі відсутні

Залишити відгук