Фото: Сергій Денисенко

Журналісти «Кавіль Ньюз» нещодавно писали про те «Як розіграли ужгородців.Правда про «Альтернативний День міста». В статті розповіли, як під звичайною політичною агітацією організатори виставили свій концерт наче, так званий, «альтернативний День міста».

Оскільки цю тему ми вже відслідковуємо, декілька фотографій з самого концерту. Як видно, на політичну агітацію клюнуло чимало ужгородців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Хто назамовляв більше: про PR кандидатів в мери та його результативніть

Також примітно, що одна із відвідувачів цього «Фруктового дня» зазначила у своєму дописі, ось що:

КОМЕНТАР: «Симфонический оркестр и джазбэнд вместо попсы и отсутствие фактически самой агитации. Никакой символики, никаких вообще упоминаний о политсиле, которая это все организовала. Вышел кандидат, представился и команду свою показал – заняло это минуты 4, и больше о политике не говорят. Приурочили к здоровому образу жизни: ярмарка с тыквенной кашей, печеными яблочками и прочее. Красиво, стильно, продуман дизайн и очень мило. Опять таки отношение к электорату тоже видно: это не гречка, не дешевые (кульурно) павички».

kaha

Що відбувається?

Прочитавши цей допис стає зрозуміло, що дівчина все одно знала, що вона знаходиться на концерті, який організувала політична партія!, а значить, відсутність чи присутність політичної символіки – вже не важлива, розуміння, що це політичний проект – є, хоч і підсвідоме.

Подібну думку можуть носити безліч відвідувачів, але навіть і не здогадуватися. Саме цього і намагаються досягнути організатори, щоб оцінювали дію партій, через концерти чи інші акції. Подібна думка згодом має трансформуватися в такий потрібний голос чи за кандидата, чи за партію в цілому.

Про гарбузову кашу та медиків

ЗМІ подало інформацію про звичайний підкуп виборців ось так: «під час проведення «Фруктового дня» на відвідувачів чекає дегустація гарбузової каші».

Так, це не гречана каша – улюблена крупа для підкупу виборців, це гарбузова. В чому різниця, окрім кольору?

Так, було приємно бачити людей, що щиро прийшли розважати ужгородців і просувати їх в деяких питаннях здорового харчування, але таке чудове бажання може нівелюватися через політичних підтекст подібних концертів.

Коментарі відсутні

Залишити відгук