У відео, автори – це організація свят “Файно”, вирішили понасміхатися із проблеми пересічок, які доводиться робити кожні 5 днів усім, у кого є авто на закордонній реєстрації, про це пише видання “Бджола“. За різними даними таких автівок на території Закарпаття нараховується близько 40 тисяч.

У відеоролику висміюється встановлена Законом України необхідність робити кожні 5 днів “пересічку” (перетин кордону) водіям, що їздять на авто на закордонній реєстрації.

Раніше журналісти видання “Кавіль Ньюзписали, що вимоги щодо скасування цієї норми Закону – навряд чи будуть позитивно розглянуті для таких водіїв. Адже з точки зору логіки Закону “Про пересічки” (Перебування авто на території України на закордонній реєстрації) цей Закон України по-справжньому не може зачіпати інтереси українців. Він стосується лишень жителів іншої країни, які перетнули кордон України і знаходяться на території України. Авжеж, усім відомо, що саме жителі західної частини України користуються можливістю завозити авто з території інших держав. Але політики в п’ятиденному обмеженні, схоже, не вбачають порушення прав саме українців.

 

Коментарі відсутні

Залишити відгук